REFERENCJE

Rafał Fronia, nasz klient od 1997 roku.
W moim codziennym życiu bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa i spokój, natomiast w biznesie, liczy się przede wszystkim zaufanie. 

Wiele lat i różnych doświadczeń doprowadziło mnie do Ani i Macieja. I tak wszystkie nasze rodzinne i firmowe polisy,  ubezpieczenia i sprawy z tym związane trafiły do nich.  I przestałem się martwić, szukać rozwiązań i ofert. I z całą mocą polecam Ich jako partnerów. 

 

Anna i Waldemar Lechelt, nasi klienci od 1996 roku.  
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że ubezpieczyliśmy się u Maćka. Kilkanaście lat temu kupiliśmy polisy na życie, opłacaliśmy i nic się nie działo. Aż Waldkowi zdarzył się wypadek. Pierwsze co, to zadzwoniliśmy do Maćka i okazało się, że właśnie w tej sytuacji możemy skorzystać ze swoich polis. Maciek wszystkim pokierował. Jedno, co do nas należało, to wypełnić prosty wniosek i stawić się na badanie do lekarza. W sumie trzy razy korzystaliśmy ze swoich ubezpieczeń. Wysokość odszkodowań przerosła nasze oczekiwania. Te pieniądze były bardzo potrzebne i pomogły nam stanąć na nogi.

 

Irena Krynicka, nasza klientka od 1997 roku.  
Po pierwszym wypadku samodzielnie złożyłam dokumenty do ubezpieczyciela, a kiedy dostałam odszkodowanie, nie zastanawiałam się, czy jest właściwej wysokości. Wtedy zatelefonowała do mnie pani Anna. Zapytała mnie czy jestem usatysfakcjonowana z przyznanego świadczenia. Uważałam, że świadczenie jest niewystarczające. Zaoferowała mi pomoc w tej sprawie, z której skorzystałam. W ślad za moim odwołaniem stanowisko firmy ubezpieczeniowej radykalnie się zmieniło, oczywiście na moją korzyść. Po drugim wypadku też otrzymałam świadczenie. To, co dla mnie w tym wszystkim jest najbardziej pozytywne, to inicjatywa ze strony pani Anny, pilnowanie moich interesów i pomoc.

 

Ksiądz Józef Stec, proboszcz Parafii Rzymsko-Katolickiej w Cieplicach, nasz klient od 2003 roku.  
Od 10 lat Anna Wojnarowska opiekuje się moim ubezpieczeniem. Zaufałem jej,  ponieważ służy mi dobrą radą, a zna wszystkie przepisy jak mało kto. Czasem te rady są cenniejsze niż pieniądze. Jestem przedstawicielem instytucji moralnej, czyli Kościoła Rzymsko-Katolickiego, proboszczem nowej Parafii przy ul. PCK w Jeleniej Górze. Bardzo cenię uczciwość pani Anny, etykę jej pracy i dlatego gorąco polecam.

 

Cecylia Urbaniak, nasza klientka od 2009 roku.        
Pani Anna zwróciła się do mnie z pytaniem, czy może mi jakoś pomóc po tym, jak dowiedziała się, że miałam wypadek. Już od dwóch lat zajmuje się moją sprawą. Dużo łatwiej jest mi korzystać z Jej pomocy niż samodzielnie walczyć z papierami, formularzami, tym co w tych umowach jest „małym druczkiem” napisane. Ma dla mnie zawsze czas, mogę z nią porozmawiać kiedy tego potrzebuję. Cieszę się, że za każdym razem do mnie przyjeżdża, gdy coś omawiamy, bo nie muszę brać wolnego w pracy. Poza tym łatwiej jest mi załatwiać takie trudne sprawy we własnym domu niż w biurze ubezpieczyciela. Dobrze jest mieć jedną osobę, która się tym wszystkim zajmuje, swojego agenta ubezpieczeniowego. Wszyscy moi najbliżsi ubezpieczają się więc u pani Anny.


Jan Nowak, nasz klient od 2001 roku.
Maciej Sawicz przez 10 lat współpracował z Firmą, którą kierowałem. Zaproponował kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe dla wszystkich pracowników (  grupowe ubezpieczenie pracownicze ), ubezpieczenia wypadkowe i szpitalne dla pracowników szczególnie narażonych na nieszczęśliwe wypadki, pomógł w opracowaniu systemu motywacyjnego dla Kadry Kierowniczej oraz Zarządu. Obsługiwał również kilkaset indywidualnych polis na życie naszych pracowników, sponsorowanych przez Firmę. Zajmował się osobiście procesem wypłaty odszkodowań dla pracowników i pomagał w każdej dla nas ważnej sprawie. Rekomenduję Pana Macieja Sawicza jako zaangażowanego i solidnego partnera dla każdej Firmy.

 

Jadwiga i Michał Ciecierscy, nasi klienci od 1997 roku.
16 lat temu wraz z mężem zawarliśmy za pośrednictwem Pana Macieja pierwsze umowy ubezpieczenia na życie. Od początku współpracy otrzymywaliśmy profesjonalną pomoc oraz rzetelne rady. Bardzo ważnym elementem współpracy była pełna dyspozycyjność jak i umiejętność słuchania i zrozumienia naszych potrzeb i oczekiwań. Pan Maciej jest osobą życzliwą i cierpliwą, która wyczerpująco wyjaśnia wszystkie interesujące nas kwestie dotyczące umów.  Co dla nas ważne, pokazuje tylko możliwe rozwiązania, ale nie naciska dając zawsze czas na samodzielne przemyślenia i decyzje. Z perspektywy wielu lat naszej współpracy jesteśmy zadowoleni z zawartych umów i podjętych decyzji ubezpieczeniowych, dlatego rekomendujemy usługi i doradztwo Pana Macieja Sawicza każdemu kto oczekuje doświadczonego i kompetentnego doradcy finansowego.

 

Sylwia Pardus, trener Amplico Life.
Anna i Maciej – to profesjonalizm pod każdym względem. Znakomite przygotowanie merytoryczne, poparte wieloletnim doświadczeniem oraz ciągły rozwój daje im przewagę rynkową. W pracy zawodowej oraz prywatnie zawsze kierują się zasadami etyki. Swoim nieszablonowym podejściem do ubezpieczeń potrafią zarazić każdego i każdemu pomóc. W skrócie – za jakość oferowanych przez nich usług oraz ich podejście do klientów daję sobie rękę uciąć 🙂 Dziękuję za wieloletnią współpracę.


Krzysztof Żmuda, manager sprzedaży.                                                                               

Miałem wielkie szczęście, poznać Macieja Sawicza… Jego bogate doświadczenie w kontaktach z klientami, własna inicjatywa jak i sposób bycia, komunikatywność, otwartość pozwoliły mi w pełni Mu zaufać. Nigdy nie odmówił pomocy i zawsze służył wsparciem. Szczerze polecam Macieja jako osobistego architekta w temacie zabezpieczenia zdrowia i życia na te trudne czasy…

Janusz Maludy, nasz klient od 1997 roku.  
Agent ubezpieczeniowy oferuje osobiste, ważne usługi od których często zależy stabilność bytu, poczucie bezpieczeństwa klienta oraz jego rodziny. Pani Anna Wojnarowska zawodowo jest związana ze mną oraz członkami mojej rodziny już od wielu lat. Do wieloletniej, owocnej współpracy przekonała mnie swoim indywidualnym podejściem do klienta, dyspozycyjnością oraz profesjonalizmem . Nie stara się sprzedawać produktów ubezpieczeniowych na siłę. Dopasowuje ofertę do potrzeb mojej rodziny. Ma ogromna wiedzę zdobytą na kanwie wieloletniego doświadczenia zawodowego . Przejrzyście przedstawia informacje na temat produktów. W trakcie kilkuletniej naszej współpracy miało miejsce kilka zdarzeń losowych, w których Pani Anna potwierdziła swoim postępowaniem i angażowaniem w załatwieniu formalności, że zawsze można liczyć na jej profesjonalne wsparcie i wiedzę oraz skuteczność produktów przez nią proponowanych. Polecam współpracę z Panią Anną Wojnarowską.