O NAS

Maciej Sawicz „Doradztwo ubezpieczeniowe według mnie można opisać trzema słowami: doświadczenie, odpowiedzialność i kompetencja. Od 24 lat pracuję i obsługuję klientów na całym Dolnym Śląsku. Pracowałem na wszystkich stanowiskach w sprzedaży usług finansowych i ubezpieczeniowych – byłem doradcą klienta, agentem, trenerem i managerem, pracowałem z klientami instytucjonalnymi i indywidualnymi. Od 1997 do 2000 roku byłem Kierownikiem Zespołu Agentów w Jeleniej Górze, a od 2000 do 2013 roku Dyrektorem ds. Sprzedaży w regionie jeleniogórskim, legnickim, zielonogórskim. Teraz czas na wykorzystanie wszystkiego czego się nauczyłem w doradztwie ubezpieczeniowym”.     
Europejskie i światowe konferencje ubezpieczeniowe: ALICO Educational Conference  Sewilla 1998, “Gateway To The Future” Worldwide Conference San Francisco 2000, MRG Worldwide Challenge Lisbon 2002, MRG Worldwide Challenge Florence & Venice 2004, European Educational Conference Athens 2005, AIG Worldwide Challenge Conference Paris 2006, Accident & Health Worldwide Educational Conference  Cyprus 2008.                                                              
Nagrody, kursy i szkolenia: Franklin Covey „7 nawyków skutecznego działania”, AIG Charman’s Cup 1998, Million Dollar Producer Award 1999, LIMRA International Quality Award, AIG Olympic Challenge 2000, Accident & Health Worldwide Premier Producer 2007, Centurion Club, Klub Prezesa  Amplico Life, Ekspert Akademii Szkoleniowej Amplico Life.

Anna Wojnarowska „Jestem wykwalifikowanym i profesjonalnym agentem ubezpieczeniowym. Przez ponad 20 lat działalności w branży ubezpieczeniowej zdobyłam doświadczenie umożliwiające mi fachowe doradztwo w doborze ubezpieczeń zgodnych z potrzebami i oczekiwaniami klientów. Współpracuję z moimi klientami za pomocą sprawdzonych i nowoczesnych metod przeprowadzania analizy finansowej, kalkulacji niezbędnych zabezpieczeń, kompozycji ochrony. Od 2000 do 2013 roku byłam Kierownikiem Zespołu Agentów w Jeleniej Górze”.                                                             
Europejskie i światowe konferencje ubezpieczeniowe: Konferencja ubezpieczeniowa w Karlskrone w 2001 roku, w Sankt Petersburgu w 2004 roku, konferencja szkoleniowa w Rzymie w 2005 roku oraz AIG Worldwide Challenge Conference Paris 2006.                                        
Nagrody, kursy i szkolenia: Klub Prezesa Amplico Life, Ekspert Akademii Szkoleniowej Amplico Life; ukończone kursy z zakresu rekrutacji, selekcji, zarządzania zespołem agentów ubezpieczeniowych, w tym prestiżowy „James M. Heidema – Budowanie zespołu” dla kadry kierowniczej Amplico Life, certyfikowane umiejętności oferowania kapitałowych funduszy ubezpieczeniowych; certyfikowane umiejętności oferowania ubezpieczeń ochronnych i zdrowotnych.

Nasze inspiracje